Fiyat Teklifi Alın

SİZİ ARAYALIM

Bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun, sizinle iletişime geçelim.

Kurumsal

Mint Yazılım Ankara merkezli yenilikçi bir web ajansıdır. Küçük ve orta ölçekli işletmelere yardım etme tutkumuz, bizi kuruluşlar için online çözümler geliştiren bir stratejik pazarlama şirketi haline getirdi. Misyonumuz müşterilerimizin memnuniyetlerini sağlarken, değişen ve gelişen teknolojide müşterilerimizin güncel araçlarla dijital varlığını her daim güçlü tutmaktır.

Müşteri deneyimi

Mint Yazılım’da müşteri deneyimi çok önemlidir. Bizimle ilk tanıştığınız andan itibaren; bilgi ve deneyim paylaşımımız projenin tamamlanmasından sonra da devam edecektir.

Kaliteli iş

Üstlendiğimiz her proje, en iyi çözümü sunma taahhüdümüzü kanıtlamak için başka bir fırsattır. En yenilikçi ve profesyonelce tasarlanmış web sitelerini geliştirmek için uzman ekibimizle çok çalışıyoruz. Tüm web sitelerimiz, Mint Yazılım'ın çalışkan ve özverili ekibi tarafından sizin ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verecek şekilde tasarlanmaktadır.

Müşteri Başarısı

Müşterilerimizin her birini tanımaktan ve elde ettiği başarılardan pay sahibi olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Sadece internet siteleri oluşturmuyoruz, müşterilerimizle aramızda gönül bağı kurarak başarılı sonuçlar elde etmeyi amaçlıyoruz.

Eğitim

Bilgiyi çalışanlarımız, müşterilerimiz ve halkla paylaşarak kendimizi ve çevremizdeki diğer kişileri daha iyi hale getirmek için çalışıyoruz. Öğrenmenin devamlılık gerektirdiğini inanıyor ve kendimizi teknolojilerin ön saflarında kalmaya, yenilikçi olmaya zorluyoruz. Yer aldığımız her projeyi de bu motivasyon ile geliştirmeye gayret ediyoruz.

Bizim Hikayemiz

Hayallerimizin Ötesine Ulaşmak İstiyoruz

Mint Yazılım kurucuları, 10 yılı aşkın süredir yazılım ve web tasarımın içerisinde yer alan dinamik bir ekibin kusursuz işler çıkarma ve güzel dostluklar kurabilme gayesi ile Web Yazılım, Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Yönetim alanında faaliyet göstermeyi hayal etti. Web siteleri oluşturarak pazarlama düşüncesi ile yola çıkmadılar; müşterilerin memnuniyetine ve ihtiyaçlarına göre özel çözümler sunmayı ve müşterilerinin başarı merdivenindeki tırmanışlarında mihenk taşı olabilmeyi gaye edinmiş bir ekiptir. Müşterilerimizin dijital hayattaki varlığını sürdürmede ihtiyaç duydukları Web Yazılım, Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Yönetim alanlarında gereken desteği sunan sektöründe lider bir ajans olma tutkusu ile çalışmaya devam ediyoruz.