Kurumsal Web Tasarımı

İŞLETMENİZ İÇİN TASARLANMIŞ MODERN WEB SİTESİNE ULAŞIN

Günümüz dijital dünyasında bir internet sitesi, büyüklükleri ve işletme türü ne olursa olsun işletmeler için vazgeçilmez bir unsur, bir varlıktır. Coğrafi sınırları aşarak internet aracılığıyla marka bilinirliği ve varlığının artırmasına yardımcı olur. Profesyonel bir web sitesi, işinizin büyümesine yardımcı olmak için çeşitli pazarlama stratejilerine ulaşmak için kullanılabilir. Başarılı bir şekilde oluşturulmuş websitesi, pazarlama işlemlerinin mükemmel şekilde çalışabilmesi için çok önemli bir kriterdir. Website tasarımı ve performansı, ürün veya hizmetinizi pazarlamadan önce dikkat etmeniz gereken ilk unsurdur. İyi bir kullanıcı deneyimine sahip, mobil uyum(responsive), seo ile uyum ve hız, iyi bir website için gerekli kriterlerdir.

Görselliğin öneminin giderek arttığını dünyamızda ilk izlenimin bıraktığı düşünce çok önemlidir. Kurumsal kimliğinize uygun, sizi anlatan, markanıza özel bir tasarımla internet dünyasına adım atmanızı isteriz. Sizin için size özel bir web tasarım ile işinizi kendinizi tanıtmanız için çalışıyoruz. Yaptığımız sitelerde kullanıcı deneyimi odaklı ve responsive(mobil uyumlu) güncel tasarımlar yapıyoruz. Biz bu çalışmalara başlarken önce birlikte tasarımda kullanılacak renkleri ve şablonu hazırlıyoruz. Daha sonra ekran testleri ve kullanımı deneyip yönetim paneli entegre ediyoruz. Bu süreçlerin hepsinde titizlikle çalışıyoruz. Size görsel olarak markanızı anlatan, kullanımı kolay, yenilikçi bir siteyi kullanmanın güzelliğini bırakıyoruz.

 

Web Sitesi Tasarımı Nedir?

İlk bakışta, internet sitesi bir kullanıcının web sayfasında görülen görseller gibi görünür. Ancak, istenen görünümü veren kurumsal bir internet sitesi oluşturmak için bir dizi teknik beceri söz konusudur. Dolayısıyla web tasarımı, düzen, grafikler, renkler, yazı tipleri, yapı, içerik, metin stilleri, etkileşimli özellikler, görüntüler, arayüz, standart kod vb. gibi birçok öğeye karar vermekle ilgilidir. Geniş bir beceri ve beceri yelpazesini içeren disiplinli bir çalışmanın ürünü olarak Mintyazılım’da bir internet sitesi ortaya çıkar. Profesyonel web sitesi, farklı unsurlar arasında uygun bir denge sağlayan ve tasarımın tutarlılığını ve bütünlüğünü sağlayan tasarımdır.

 

Web Sitesinin (Kurumsal İnternet Sitesinin) Önemi

Kurumsal web sitesi, konumdan bağımsız çalışabilme yeteneği kazandırırken bir yandan da modern ve rekabetçi pazarda online varlığını göstermek için kaçınılmaz hale geldi. İnternet sitesi ile bir işletmenin ayrıntıları, ürünleri veya hizmetleri, kişileri, blogları, iletişim bilgileri ve çok daha fazlası gibi tüm bilgileri içerir. Profesyonel internet sitesi, bir işletmenin istenilen kurumsal kimliğini oluşturma ve marka mesajını hedef kitleye ulaştırma yeteneğine sahiptir. Yaratıcı bir web sayfası tasarımı, bir şirketin satışlarında ve gelirinde istikrarlı bir büyüme elde edebileceği daha iyi dönüşüm oranı için bir araçtır. Ayrıca, kullanıcı dostu internet sitesi, istikrarlı ve sadık bir müşteri tabanı oluşturmak için gerekli olan ürünler veya hizmetler için güven oluşturur.

 

Kimler profesyonelce tasarlanmış bir web sitesine ihtiyaç duyar?

Kurumsal internet sitesi, bu dijital çağda iş yapmanın ayrılmaz bir parçasıdır. Ama kim gerçekten profesyonelce tasarlanmış bir web sitesine ihtiyaç duyar? Etkin bir çevirimiçi(online) varlık sağlamak zorunda olan ve rakiplerinin önünde olmak isteyen tüm işletmeler, kurumsal kimliğine uygun modern estetik internet sitesine ihtiyaç duyar.  Böylece kurumsal internet sitesi ile, işletmenizin iş değerlerini ve mesajını yansıtarak, marka bilinirliğinizi artıracak ürün ve hizmetlerinizi tanıtabilirsiniz. İşletmenizin ihtiyaçlarına göre özel tasarlanmış ve günümüz çağında mobil uyumlu site, ziyaretçileri ürün, hizmet ve içeriklerinize ilgi duydurarak onları potansiyel müşterilere dönüştürmek için bir gerekliliktir.

 

Detaylı bilgi almak için bizimle hemen iletişime geçin.

Dilerseniz linkten ücretsiz teklif alabilirsiniz. Sizlere en kısa sürede dönüş sağlanacaktır.